Objavte bestsellery a must-haves tohto leta
PRESKÚMAŤ
kontakt
Prihlásenie
0
0.00 EUR
Vianočné dekorácie

Vianočné dekorácie

 
"Vianoce sú najkrajšie obdobie v roku." Ak sa s týmto tvrdením stotožňujete, nemohli ste sa ocitnúť na lepšom mieste. Starostlivo sme pre vás vyberali najkrajšie vianočné dekorácie, vianočné baliace papiere a washi pásky, vianočné ozdobytipy na vianočné darčeky a veľa ďalších vianočných krás, vďaka ktorým pre vás budú tohtoročné Vianoce nezabudnuteľné. Vitajte v Bella Rose!
Vianočné ozdoby

Premýšľate, ako tento rok nazdobíte vianočný stromček? Bojíte sa experimentovať, ale napriek tomu túžite po zmene?

Žiadný strach, dokážeme vám, že tradície a štýl si môžu krásne notovať. Prinášame vám skvostné vianočné dekorácie z dreva, prepracované kovové kúsky, kúzelné vianočné ozdoby a rozprávkové papierové ozdôbky, z ktorých sa vám bude vyberať jedna radosť.

Vianočné osvetlenie

Ach, aká je to krása, keď sa rozsvietia vianočné svetielka! Nič nedokreslí hrejivé vianočné chvíle tak, ako to vedia maličké žiarovky, svetelné reťaze, voňavé sviečky a deťmi toľko milované prskavky.

Ich nežné prítmie v nás prebúdza to najlepšie - a my sa túžime na veky vekov zababušiť do teplej deky, pritúliť sa k našim milovaným a nasať bezchybnú vianočnú atmosféru do zásob.

Ostatné vianočné dekorácie

Milí priaznivci krásnej atmosféry, pozývame vás na okružnú jazdu po najvyberanejších vianočných drobnostiach, ktoré vám pomôžu prežiť nezabudnuteľné sviatky.

Máme pre vás nielen tipy na vianočné darčeky, darčekové obaly a priania, vianočné ozdoby, adventnú výbavičku, svetielka a hravé figúrky, ale aj na voňavé sviečky, lampášiky a veľa ďalších obľúbených vianočných kúskov.

Figúrky, postavičky

Už máte svojho vianočného škriatka alebo anjelika? Vianočné figúrky sú patrónom všetkých beznádejných milovníkov vianočnej atmosféry.

Sú to čarovné zimné bytôstky, netradičné vianočné dekorácie, talizmany pre šťastie a strážcovia rodinného krbu v jednom. Musíme vás ale varovať, akonáhle ich vpustíte do svojho domova, váš život už nikdy nebude rovnaký - nedá sa im odolať!

Vianočné stolovanie

Na chvíľach tesne pred vianočnou nádielkou je čosi magické. Umocnite zmes očakávania, radosti a prekvapenia - doprajte si pravé sviatočné stolovanie v osvedčenom škandinávskom štýle!

Máme pre vás kúsky vkusného riadu, vianočného prestierania a rozkošné papierové servítky so zimnou tematikou. Áno, tušíte správne - tento rok vás čakajú vianočné sviatky ako lusk!

Vianočné pečenie

Niet nad pravidelné predvianočné radosti - ujedanie cesta, zdobenie perníkov, teplúčko tiahnuce sa z vyhriatej rúry a nenahraditeľný odborný dohľad malých nezbedníkov.

Nenechajte sa pohltiť vianočným stereotypom a vyšperkujte vaše kulinárske zručnosti s pomocou embosovaných valčekov alebo netradičných formičiek. Vianočné pečenie bude pre celú rodinu náramná zábava!

Darčekové obaly a priania

Balenie vianočných darčekov s našimi ozdôbkami vás zrelaxuje viac ako hodina v jogínskej pozícii psa hlavou dolu! Neveríte?

Stačí jediný pohľad na všetky tie krásne minimalistické, a napriek tomu vkusné baliace papiere, hravé papierové vrecúška alebo nápadité washi pásky a baleniu podľahnú aj tí najväčší odporcovia. Urobte si zo zdobenia darčekov obľúbený kreatívny "hygge" rituál!

Tipy na vianočné darčeky

U nás v Bella Rose veľmi dobre vieme, že vyberanie a zháňanie vianočných darčekov môže byť niekedy pekný oriešok. Preto sme sa rozhodli vám prácu trošku uľahčiť a vybrali sme tie najkrajšie darčeky za vás!

Navštívte náš darčekový rozcestník, v ktorom si jednoducho a zvlášť zobrazíte darčeky vhodné pre mamičku, pre muža, pre deti a pokojne aj pre cestovateľov alebo pre nadšencov pestovania izbových rastlín. Vyberajte múdro a darujte svojim najbližším pod stromček len to, čo majú naozaj radi. A potom už len sledujte ich šťastné tváre, keď si darčeky na Štedrý deň rozbalia. Úsmev je aj tak ten najkrajší darček, nemyslíte?

10 EUR
ZĽAVA
NOVINKY A AKCIE ZO SVETA BELLA ROSE!
Po prihlásení k odberu newslettera Vám zašleme unikátny kód na ZĽAVU 10 EUR!
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.

Platobné metódy

gopay  visa  mastercard
apple  google  twisto

Inšpirujte sa s nami

Kontakt

telefon +421 944 762 796 PO–PIA 8:00–15:00

Ďakujeme zákazníkom

shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz

APEK APEK Ověřeno zákazníky Ověřeno zákazníky Udržitelný e-shop

Poznáte nás z časopisov

časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
Copyright © 2009 - 2024. Už 15 rokov prinášame krásnu atmosféru k vám domov
heureka