ZĽAVA 20 % na deky a prehozy
VYBRAŤ SI
Prihlásenie
0
0.00 EUR

Poďte s nami šíriť krásnu atmosféru!


Atmosféra domova je o malých detailoch, o drobnostiach, ktoré vám každý deň urobia krajší. My v Bella Rose krásnu atmosféru hľadáme v každom okamihu a je pre nás nesmiernym potešením, že tieto okamihy môžeme vytvárať spoločne.

Každý deň by sme si mali urobiť radosť! Žite podľa tohto motta s nami a môžeme odmeniť aj vás! Ukážte nám, ako ste si s Bella Rose urobili domov útulnejší! Zdieľajte fotku na Instagrame pod hashtagom #bellarosesk alebo #bellarosecz. My každý mesiac odmeníme jednu fotografiu darčekovým poukazom, aby ste mali ešte viac dôvodov na radosť.


AKO SA DO SÚŤAŽE ZAPOJÍTE?

  1. Porozmýšľajte, ktorými zo 7000 dizajnových kúskov na Bella Rose, si zútulníte váš domov tentoraz. Po odoslaní vašej objednávky urobia naše kolegyne v centre starostlivosti o balíčky všetko pre to, aby ste sa z nej mohli doma tešiť čo najskôr.
  2. Čo vybrať? Môže to byť čokoľvek! Napríklad set hrnčekov, do ktorých si prvýkrát uvaríte čaj v novom byte. Pohodlné vankúše a pléd, ktorý vás pri chladnejších večeroch zahreje pri televízii. Alebo iné nevyhnutnosti pre dokonalé hygge zátišie, v ktorom sa budete cítiť príjemne. S nadšením si pozrieme aj fotografie s vašimi kulinárskymi špecialitami, ktoré ste uvarili, upiekli alebo servírovali na riade od nás. Možno vás potom poprosíme aj o recept :-)
  3. Prezraďte nám, čo vám vo vašej objednávke urobilo radosť. Ako? Jednoducho odfoťte tú krásnu atmosféru, ktorú ste si s Bella Rose vytvorili. Zdieľajte fotografiu alebo aj viac snímok na Instagrame pod hashtagom #bellarosesk alebo #bellarosecz.


ČO MÔŽETE VYHRAŤ?

Každý mesiac náhodne vyžrebujeme jedného z vás, ktorému spríjemníme deň darčekovým poukazom v hodnote 40 EUR. Už teraz sa tešíme na vaše krásne fotografie!


PODROBNÉ PRAVIDLÁ SÚŤAŽE:

  1. Každý súťažiaci môže zdieľať viac fotografií, vyhrať však môže iba raz a len jeden darčekový poukaz.
  2. Každý mesiac vyberieme jedného súťažiaciho, ktorý zdielal svoji fotografiu pod hashtagom #bellarosesk alebo #bellarosecz.
  3. Účastník súťaže si nemôže nárokovať inú výhru, než ktorá mu bude vydaná. Výhry nie je možné vyplatiť alternatívne v hotovosti.
  4. Výhra nie je od usporiadateľa súťaže právne vymožiteľná.
  5. Výhercu súťaže každý mesiac vyberieme a zverejníme na českom Instagrame Bella Rose do 10. dňa v nasledujúcom mesiaci.
10 EUR
ZĽAVA
NOVINKY A AKCIE ZO SVETA BELLA ROSE!
Po prihlásení k odberu newsletteru Vám zašleme unikátny kód na ZĽAVU 10 EUR!
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.

Platobné metódy

gopay  visa  mastercard
apple  google  twisto

Inšpirujte sa s nami

Kontakt

telefon +421 944 762 796 PO-PIA 8:00-16:00

Ďakujeme zákazníkom

shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz

APEK APEK Ověřeno zákazníky Ověřeno zákazníky Udržitelný e-shop

Poznáte nás z časopisov

časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
Copyright © 2009 - 2023. Už 14 rokov prinášame krásnu atmosféru k vám domov