+421 944 762 796 +421 944 762 796 Po-Pia 8:00-17:00
Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

Informácie o zákazníkoch (meno, priezvisko, adresa, telefón, e-mail) sú uchovávané v súlade splatnými zákonmi Slovenskej republiky, najmä so zákonom o ochrane osobných údajov č.101/2000 Zb. v znení neskorších dodatkov a predpisov. Kupujúci uzatvorením zmluvy súhlasí sospracovaním a zhromažďovaním svojich osobných údajov v databáze predávajúceho poúspešnom splnení zmluvy a to až do doby jeho písomného vyjadrenia nesúhlasu s týmtospracovaním.

Kupujúci má právo prístupu k svojim osobným údajom, právo na ich opravu vrátane ďalších zákonných práv k týmto údajom. Osobné údaje je možné na základe písomnej žiadostizákazníka odstrániť z databázy. Osobné údaje zákazníkov sú plne zabezpečené proti zneužitiu.Osobné údaje zákazníkov dodávateľ neodovzdáva žiadne ďalšie osobe. Výnimku predstavujú externí dopravcovia, ktorým sú osobné údaje zákazníkov predávané v minimálnom rozsahu,ktorý je nutný pre doručenie tovaru.

Jednotlivé zmluvy sú po svojom uzavretí prevádzkovateľom archivované, a to vo formeelektronickej a sú prístupné len prevádzkovateľovi obchodu. Jednotlivé zmluvy sú po svojomuzavretí prevádzkovateľom archivované, a to vo forme elektronickej a sú prístupné len prevádzkovateľovi obchodu. Tieto osobné údaje je možné na písomnú žiadosť zákazníkavymazať z databázy. Správca osobných údajov potom nesmie ďalej uvedené údajespracovávať.

Registračné číslo u ÚOOÚ: 00039564.

OVERENÉ NAŠIMI ZÁKAZNÍKMI
99%
zákazníkov by odporúčalo obchod svojim známym
Obchod nabízí kvalitní a originální zboží. Stránky jsou přehledné. Perfektně zabalené zboží a milé dárečky k nákupu. Nakupuji zde poměrně často a jsem s obchodem velmi spokojená.
Zdenka, 19.01.2018
Nakupuji zde pravidelně a vždy se těším na další nákup. Nádherné zboží, perfektně zabaleno a dárek navíc. Prostě spokojenost.
MAGICIS, 14.01.2018
PRIPOJTE SA K NÁŠMU FACEBOOKU

NOVINKY a AKCIE zo sveta Bella Rose!

NOVINKY a AKCIE zo sveta Bella Rose!
Po prihlásení k odberu newsletteru Vám zašleme unikátny kód na ZĽAVU 5 EUR!

Kontakt

Zostaňme v kontakte

Ďakujeme zákazníkom

shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Overené zákazníkmi

Platobné metódy

Poznáte nás z časopisov

Copyright © 2009 - 2018 Všetky práva vyhradené
Aby sme zistili, čo sa vám u nás najviac páči, a mohli pre vás naše stránky stále vylepšovať, používame cookies. Viac info tu.