ZĽAVA 15 % na pastelové farby
VYBRAŤ SI
Prihlásenie
0
0.00 EUR
U Martiny na terase

 

Sem-tam vám na sociálnych sieťach alebo v newsletteroch ukážeme čriepky z bývania zakladateľky a majiteľky Bella Rose, našej skvelej Martiny Svadbíkovej. Váš záujem o jej útulné bývanie plné atmosféry je vždycky tak veľký, že sme sa rozhodli vám sprostredkovať rovno takú malú virtuálnu prehliadku. A pretože je leto, zamerali sme sa na Martininu úžasnú terasu. Poďte sa pozrieť na fotky prekypujúce atmosférou, prečítajte si pár odporučení od Martiny a inšpirujte sa jej osobnými tipmi, ako si vytvoriť to pravé letné hygge. Ste pripravení? Ideme na to!

"Odpočinkový altánok s bambusovým nábytkom je naše najobľúbenejšie miesto na leňošenie po obede alebo u popoludňajšej kávičky. O veľkú leňošku s vankúšmi a dekou sa pravidelne preťahujem ja s deťmi a našou mačkou, každý si ju chce zabrať pre seba. Bambusový nábytok milujem, má krásny prírodný a ľahko aj bohémský look, vydrží roky krásny a je neuveriteľne pohodlný."

"Veľmi radi si s rodinou užívame vonkajšie servírovanie raňajok, víkendového obeda alebo večerného grilovania. Na terase na to máme zvlášť vyhradený priestor, ktorý ma hrozne baví chystať na spoločné stolovanie. Vždy začnem ľanovým obrusom, ktorý bol skvelá investícia - celé miesto krásne zútulnil a ľahko sa v prípade nehody dá vyprať. Potom už stačí len pridať vždy pár svietničkov, veľký džbán na limonádu, pekný riad a spoločná hostina môže začať. Tohto roku som si zadovážila ako podložky pod vázičky a svietniky malé dekoratívne marocké kachličky, najlepšie vyzerajú, keď je ich viac pohromade uprostred stola."

"Aby bola naša teraska naozaj útulná a romantická, potrebuje v skutočnosti hlavne dve veci - kvety a večer drobné svetielka. Od jari do jesene pestujeme s deťmi kvietky, ale aj zeleninu alebo drobné ovocie snáď všade, kde to ide. Nie je nad to, natrhať si do vázy vlastné ruže alebo kvety hortenzie alebo si pri leňošení v kresle odtrhnúť previsnuté jahôdky. Večer, keď sa zotmie, na viacerých miestach zapálim malé lampášikyvonné sviečky a rozsvietim romantické svetelné drôtiky, nalejeme si s manželom pohár vína, pustíme z prenosného repráčika chill playlist a je nám doma tak krásne, že sa nám odtiaľ nechce odchádzať ani na žiadnu dovolenku. Pritom stačí tak málo..."

10 EUR
ZĽAVA
NOVINKY A AKCIE ZO SVETA BELLA ROSE!
Po prihlásení k odberu newslettera Vám zašleme unikátny kód na ZĽAVU 10 EUR!
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.

Platobné metódy

gopay  visa  mastercard
apple  google  twisto

Inšpirujte sa s nami

Kontakt

telefon +421 944 762 796 PO-PIA 8:00-16:00

Ďakujeme zákazníkom

shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz

APEK APEK Ověřeno zákazníky Ověřeno zákazníky Udržitelný e-shop

Poznáte nás z časopisov

časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
Copyright © 2009 - 2024. Už 14 rokov prinášame krásnu atmosféru k vám domov
heureka