ZĽAVA 20 % na žíhanú keramiku
VYBRAŤ SI
Prihlásenie
0
0.00 EUR
Bella Rose oslavuje narodeniny!


Krásny deň, milovníci atmosféry!

Som šťastná, že máme okolo seba takú úžasnú komunitu priateľov a zákazníkov, ktorí majú dar vidieť okolo seba krásnu atmosféru a aktívne ju vytvárať. Práve vďaka vám sa môžeme už 14 rokov na tomto krásnom poslaní podieľať a pomáhať vám so zútulňovaním domovov.

Ďakujeme, že vytvárate krásnu atmosféru spolu s nami!


Martina Svadbíková

 

Za celý tím Bella Rose s láskou

Martina Svadbíková, zakladateľka Bella RosePretože 14 rokov už je dosť dlhá doba, určite ste zvedaví, aké poklady z Bella Rose ste si vy, naši milí zákazníci, obľúbili najviac. A my vám to veľmi radi prezradíme! Už od samého začiatku je tu s nami keramika Mynte, ktorú aj po tých rokoch doobjednávame stále dookola, a vôbec najviac ste si obľúbili jej biely odtieň Pure White. Často si robíte radosť aj ikonickými vázami a domčekovými lampášmi Urbania značky Kähler a nikdy neodoláte ani hrnčekom od od Bloomingville. Milovníci designu nedajú dopustiť na ferm LIVING a MENU. Svojim najmenším vyčarujete úsmev najradšej lampičkami Miffy alebo látkovými zvieratkami od značky Maileg. Ak u nás pre niekoho hľadáte darček, siahnete po hrnčeku alebo vtipnom poháriku z našej vlastnej kolekcie. Ale dosť bolo slov - prezrite si sami tie najväčšie bestsellery priamo tu v našom výbere.

Viete, na čo sme za tých 14 rokov najviac pyšní? Jednoznačne na našu autorskú kolekciu produktov! Začali sme postriebrenými lyžičkami s razenými nápismi, pokračovali sme vtipnými pohárikmi, až sme sa dostali k našej vytúženej vianočnej kolekcii. Potom sme s plnením svojich snov zašli ešte ďalej a pripravili sme pre vás elegantnú kolekciu porcelánových hrnčekov so zlatou linkou, ktorá zaplavila srdce a kuchynské poličky mnohých z vás. Do našej porcelánovej revolúcie sme pridali aj taniere, podšálky, kvetináče a najnovšie aj misky, čajové súpravy a tanieriky v tvare srdca. Naša kolekcia sa rozrástla aj o papiernictvo, zatiaľ čo hygge atmosféru sme sa rozhodli zapáliť vlastnými zápalkami. A v hlavách už máme množstvo nápadov na ďalšie kúsky, ktoré vám domov prinesú zase o trochu viac atmosféry. Než ich zrealizujeme, poďte sa pozrieť, čo všetko sa z našich predstáv zatiaľ zrodilo!

10 EUR
ZĽAVA
NOVINKY A AKCIE ZO SVETA BELLA ROSE!
Po prihlásení k odberu newsletteru Vám zašleme unikátny kód na ZĽAVU 10 EUR!
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
instagram
Každý mesiac odmeníme jednu fotografiu s hashtagom #bellarosesk darčekovým poukazom. Viac informácii TU.

Platobné metódy

gopay  visa  mastercard
apple  google  twisto

Inšpirujte sa s nami

Kontakt

telefon +421 944 762 796 PO-PIA 8:00-16:00

Ďakujeme zákazníkom

shoproku.cz shoproku.cz shoproku.cz

APEK APEK Ověřeno zákazníky Ověřeno zákazníky Udržitelný e-shop

Poznáte nás z časopisov

časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
časopis
Copyright © 2009 - 2023. Už 14 rokov prinášame krásnu atmosféru k vám domov