sk cz
Škandinávska móda, nábytok a bytové doplnky

+420 775 100 770 Po-Pia 8:00-17:00
Svadbíková

Keď som v roku 2009 zakladala Bella Rose, boli sme na trhu jediný e-shop špecializovaný na škandinávsky vintage design. Obchod začínal ako môj veľký sen a našťastie som sa z neho stále nezobudila.

 Podarilo sa nám priniesť do Česka novú inšpiráciu a v tom sa snažíme pokračovať aj dnes. U niektorých značiek sme dokonca exkluzívnym distribútorom pre Českú a Slovenskú republiku. Len u nás nájdete značky ako Madam StoltzIb LaursenMaileg a La Finesse.

 Neustále pre našich zákazníkov sledujem tie najhorúcejšie novinky a tie najkrajšie zaraďujem do katalógu Bella Rose. Každý mesiac ich pribudne až 500! Určite si z našej ponuky vyberiete.

 Chcem, aby pre Vás bol nákup na Bella Rose príjemným zážitkom. Spoločne s kolegyňami sme pre Vás preto pripravili celú radu výhod. Všetky ich nájdete v sekcii Prečo nakupovať u nás.

 Všetky novinky môžete sledovať na Facebooku, v aktualitách a článkoch na našom webe, alebo si ich nechať zasielať v podobe newsletteru (k odberu sa prihlásite dole na lište webu). O obchodíku, sebe a svojich cestách za designom píšem na blogu Bella Rose.

 V roku 2012 som založila tiež e-shop Nordic Day, kde nájdete severský dizajn v celej jeho skvostnej čistote.

 Ďakujem, že vytvárate krásnu atmosféru spoločne s nami!

S láskou

podpis

Martina Svadbíková

majitelka Bella Rose a Nordic Day


Tým Bella Rose

Aká je moja práca?

Vkladám pre vás pravidelne novinky na e-shop. Každý výrobok prejde mojimi rukami a ja sa ho snažím čo najlepšie opísať, aby ste si ho mohli ľahko predstaviť. Teším sa na každý nový tovar, ale zvláštnu radosť mi urobia sviečky, voňavá kozmetika, šperky a keramika. Na Bella Rose mám rada romantický a vintage štýl. Predávame veci, ktoré sa mi páčia a ktorými sa rada obklopujem aj doma.

Moje srdcovky na Bella Rose

Značky: Cream, Village Candle, Ib Laursen


shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
shoproku.cz shoproku.cz
APEK APEK Ověřeno zákazníky

Copyright © 2009 - 2017 Bella Rose • info@bellarose.sk • Navštívte náš druhý e-shop: www.nordicday.sk
Aby sme zistili, čo sa vám u nás najviac páči, a mohli pre vás naše stránky stále vylepšovať, používame cookies. Viac info tu.